Kosmiczny mecz. LeBron James i Królik Bugs na fragmencie filmu

0 komentarzy

Fragment filmu Kosmiczny mecz przedstawia w akcji bohaterów widowiska. Widoczni są na nim: LeBron James i Królik Bugs.

Kosmiczny mecz: Nowe dziedzictwo to duchowy spadkobierca familijnej komedii z roku 1996. Na nową historię osadzoną w komiksowych realiach, musieliśmy więc czekać aż 24 lata! Co ciekawe twórcy unikają określenia sequel, raczej akcentując, że czeka nas odrębna opowieść, niezwiązana z oryginałem. Film nazywa się wszakże Kosmiczny mecz: Nowe dziedzictwo, bez „dwójki” w tytule.

Scenariusz koncentrował się będzie wokół gwiazdy NBA LeBrona Jamesa, który wraz ze swoim synem zostaje uwięziony w rzeczywistości zamieszkałem przez bohaterów Warner Bros. Za wszystkie te działania odpowiedzialny jest złowrogi AL G. Koszykarz zmuszony będzie kooperować bohaterami kreskówek, by wygrać w epickim meczu. Premiera została zaplanowana na bieżący rok.

Przypominamy, że w wersji z roku 1996 głównym protagonistą był Michael Jordan. On również musiał podjąć współprace z Bugsem i resztą ekipy, by pokonać kosmitów, którzy zagrażali naszej planecie.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się