Świetny serial Netflix o zombie dostanie własną grę wideo. Będzie krwawo

Kingdom: The Blood to nowa gra oparta na świetnym serialu Netflix
Mobile Newsy PC

Kingdom: The Blood to nowa gra wideo oparta na prześwietnym serialu Netfliksa, który z kolei oparty jest na serii komiksów The Kingdom of the Gods.

Czemu więc nie możemy wprost napisać, że to popularny komiks dostanie grę wideo? Otóż już od pierwszych chwil po spojrzeniu na zaprezentowane materiały promocyjne, wszystko od razu kojarzy się z show Netfliksa. Wygląd postaci, szczególnie protagonisty, zombie oraz ogólna atmosfera przypominają nam klimat znany z ekranu.

A jest czym się zachwycać, bo Kingdom (jak nazywa się serial) to nie tylko jeden z najciekawszych i najbardziej oryginalnych seriali Netflix, ale również genialny thriller polityczny z elementami horroru o zombie. Brzmi to może i dziwnie, ale wszystko to osadzono w czasach 16-wiecznej dynastii Joseon w Korei. Twórcy umiejętnie połączyli ze sobą wiele różnych elementów, a sam serial jest jedną z najbardziej niedocenianych perełek w katalogu platformy.

Kingdom: The Blood ma z kolei zaoferować nam przede wszystkim dynamiczną walkę. I nie chodzi ty wyłącznie o trzaskanie umarlaków, ale też i żywych. Ci, zgodnie z poniższym wideo, mogą po zabiciu wrócić, aby próbować nas zjeść. Twórcy obiecują możliwość stworzenia własnej postaci do trybu kampanii.

Gra nie zaoferuje jednak wyłącznie fabularnej rozgrywki singleplayer, bo pojawi się również tajemniczy tryb „Podboju”. Jakby tego było – dostaniemy też PVP. Brzmi to wszystko świetnie, dlatego z pewnego rodzaju niepokojem spoglądam na docelowe platformy – PC i… mobile. Mimo wszystko grafika na zaprezentowanym materiale wygląda całkiem nieźle. Na razie nie znamy docelowej daty premiery.

Udostępnij: