Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Johnny Depp nie chciał by jego eks Amber Heard zagrała w filmie Aquaman 2

Ciąg dalszy sporu między gwiazdami Hollywood. Johnny Depp nie życzył sobie, by jego była żona Amber Heard pojawiła się w obsadzie filmu Aquaman 2.

Bazując na informacjach zawartych The Hollywood Reporter, amerykańskim czasopiśmie poświęconemu życiu aktorów, możemy zgłębić temat dotyczący skłóconej pary. O oskarżeniach skierowanych w stronę Deppa pisaliśmy już na naszym portalu. Okazuje się, że aktor odpłacić swojej byłej żonie pięknym za nadobne.

Amerykanin wysłał smsa do swojej siostry Christi Dembrowski, by pomogła mu w wykluczeniu Amber Heard z obsady produkcji Aquaman 2. Użył następujących słów: Chcę, żeby ona nie wystąpiła w tym filmie WB. Aktor skontaktował się również z byłym agentem eks, Christianem Carino, gdzie użył niewybrednych słów na temat swej poprzedniej partnerki. Nazwał ją workiem na spermę, mizerną i bezsensowną kobietą oraz striptizerką, której nie dotknąłby kijem (cytat za stroną https://www.hollywoodreporter.com). Przykład pokazuje, że hollywoodzka miłość, może łatwo przerodzić się w nienawiść.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się