Jak włączyć dodatkowe opcje graficzne w Wiedźminie 3? Oto prosty sposób

Jeden z fanów Dzikiego Gonu stworzył naprawdę ciekawy programik, który pomoże nam skonfigurować grę.

Dzisiaj rano mogliście zobaczyć jedną z ciekawych modyfikacji do Wiedźmina 3, która sprowadza do Novigradu istny huragan. Filmik robi wrażenie, zerknijcie sami.


Praktycznie od dnia premiery Dzikiego Gonu moderzy grzebią w kodzie tytułu, chcąc poprawić wizualne doznania odbiorców. W plikach odnaleziono już sporo dodatkowych opcji graficznych, które możemy pozmieniać. Nie każdy jednak ma czas i ochotę na zabawę w ręczne modyfikowanie kodu. Jeden z fanów gry postanowił to uprościć, konstruując programik pozwalający w szybki sposób dostać się do zaawansowanych opcji.

Aplikacja Hunter’s Config umożliwi nam zmianę nie tylko opcji, które możemy normalnie poprzestawiać w menu gry. Ustawimy tutaj np. zasięg widzenia roślinności czy zdecydujemy, ile pamięci ma wykorzystywać Wiedźmin 3. Twórca narzędzia podkreśla, że programik będzie rozwijany i w przyszłości pozwoli ustawić niemal wszystko, co tylko będzie możliwe. Poniżej przykładowe screeny Hunter’s Config, a jeśli chcecie pobrać aplikację, zapraszamy tutaj.

Hunter's Config
Hunter’s Config
Hunter's Config
Hunter’s Config

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet