iPhone 14 już blisko. Znamy szczegóły konferencji Apple

Apple
Newsy Technologie

iPhone 14 zostanie ujawniony lada moment. Apple zapowiedziało swoją najnowszą konferencję. Nie poczekamy na nią zbyt długo.

Konferencja firmy Tima Cooka wystartuje już 7 września o godzinie 19:00 czasu polskiego. Event – jak zawsze – będzie można śledzić na platformie YouTube, na stronie Apple oraz poprzez aplikację Apple TV.

Głównym daniem konferencji będą, a jakże, iPhone’y 14. Plotki wskazują, że gigant z Cupertino pozbędzie się modeli mini, nie wprowadzi zbyt wielu istotnych zmian do standardowych „czternastek” oraz linii Max, ale za to może trochę namieszać w modelach Pro i Pro Max. Wiele wskazuje na to, że iPhone’y 14 Pro i Pro Max będą pozbawione notcha i zyskają zupełnie nowy procesor. Możemy też liczyć na usprawniony aparat i inne pomniejsze ulepszenia.

Należy także spodziewać się prezentacji nowych smartwatchy Apple Watch Series 8, a insiderzy podają, że towarzyszyć im będzie też droższa i bardziej zaawansowana linia Pro. Fani smart-zegarków raczej nie wyjdą z transmisji znudzeni.

Na tym nie koniec potencjalnych nowości. Przecieki sugerują, że prezentacja Apple może zawrzeć w sobie również pokazy nowych słuchawek AirPods oraz dziesiątej generacji iPadów.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie