Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Imponująca fizyka zniszczeń pojazdów. Tak to się robi w BeamNG.drive

Tytuł może nie zachwyca pod względem grafiki i znacznie odstaje od takich hitów jak DriveClub. Lecz jeśli chodzi o zniszczenia…

Jeśli chcecie zasmakować w prawdziwej symulacji i otwartym świecie, powinniście zainteresować się mało znanym tytułem BeamNG.drive, który już od maja można ogrywać w ramach wczesnej wersji, dostępnej na Steam.

Tytuł zmajstrowało studio BeamNG, odpowiedzialne za stworzenie bardzo dokładnej technologii, potrafiącej odwzorować fizykę zachowania się różnych pojazdów. To, co zachwyca najbardziej, to system zniszczeń, który po prostu powala swoją dokładnością, generując latające w powietrzu elementy w czasie rzeczywistym.

Sama rozgrywka sprowadza się do eksplorowania świata, który może być rozbudowywany przez samych graczy. Oprócz nowych map, stworzymy różne wyzwania czy misje, więc na zwykłych przejażdżkach zabawa się nie kończy.

Poniżej możecie zerknąć na świeży materiał dotyczący BeamNG.drive. Ktoś z Was już próbował w to zagrać? Jeśli tak, piszcie o swoich wrażeniach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się