Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Hello Neighbor 2 – wersja alfa do wypróbowania za darmo [WIDEO]

Eerie Guest i tinyBuild zapowiedziały drugą część nietuzinkowej skradanki Hello Neighbor. Przy okazji poinformowano o starcie otwartych alfa testów gry.

Produkcja o trudnych sprawach w sąsiedztwie powraca – tytuł ma zadebiutować na pecetach i konsolach Microsoftu w 2021. We wczesną wersję skradanki można grać już teraz za darmo – jest ona dostępna na PC poprzez Steama i Microsoft Store.

Przy okazji udostępniono trailer z gameplayem. Na filmiku widzimy, że gdy bohater wchodzi do domu, prześladuje go ptaszysko, które w pewnym momencie wpija się w niego dziobem. Nowa odsłona Hello Neighbor opowie historię dziennikarza, który przybywa do miasta, chcąc dowiedzieć się prawdy o zniknięciu pana Petersona (sąsiada z pierwszej części). I to ptaszysko, sterowane przez AI, ma nam utrudnić zadanie.

Pierwsza część Hello Neighbor zadebiutowała 8 grudnia 2017. Skradanka stała się bardzo popularna, choć uzyskała słabe oceny – średnia not krytyków w serwisie Metacritic.com dla wersji PC wynosi 38 procent (na podstawie 19 recenzji).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się