Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Hardcorowa platformówka wkrótce na PC i Nintendo Switch

Już 30 listopada premierę mieć będzie wymagająca platformówka 2,5D w unikalnej stylistyce – Escape Doodland.

Twórcy obiecują intensywną i trudną rozgrywkę. Ta nawiązująca do zeszytowych bazgrołów gra zręcznościowa będzie dostępna zarówno na platformie Steam (PC), jak i na Nintendo Switch.

Escape Doodland to debiutancka gra warszawskiego studia flukyMachine, które tworzą Veronika Harkavenko oraz Piotr Karski. Wydawcami gry na PC są PlayWay S.A. oraz Ultimate Games S.A. Za wersję na konsolę Nintendo Switch odpowiadają QubicGames S.A. i Sonka S.A.

Nad grą pracowaliśmy ponad 2 lata. Pierwotna koncepcja była nieco inna – ostatecznie jednak pomysł wyewoluował w kierunku zeszytowych bazgrołów. Postawiliśmy również na wymagającą rozgrywkę, która sprowadza się do biegania, skakania, pływania i latania. Wszystko to w nieco absurdalnej i zabawnej otoczce – tłumaczy jeden z twórców gry, Piotr Karski.

W Escape Doodland graczom przyjdzie wcielić się w mającego problemy żołądkowe mieszkańca radosnej krainy – Bazgrołowic. To pełne szczęścia miejsce zostaje jednak zaatakowane przez bezlitosnego potwora. W tej sytuacji możliwa jest tylko ucieczka lub śmierć.

Twórcy nowej platformówki przygotowali w sumie 10 różnorodnych poziomów, oferując przy tym dwa stopnie trudności (trudny i trudniejszy).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%