Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Mamy zwiastun Halloween Kills. Michael Myers powraca

W Halloween Kills psychopatyczny morderca kolejny raz nawiedza USA, by przelać morze krwi.

Film z 2018 roku zakończył się śmiercią antagonisty, ale jak dobrze wiemy, fikcyjnych morderców trudno jest uśmiercić raz na zawsze. Oprawca planuje ugasić głód krwi, po raz kolejny dokonując rzezi niewinnych mieszkańców. Na ekranie mamy zobaczyć wielu bohaterów filmu z roku 1978, którzy powracają by dać odpór złu.

Zwiastun pokazuje, że nowa odsłona serii, nie planuje zerwać ze znaną i lubianą formułą. Wszyscy miłośnicy kina grozy, powinni być ukontentowani. Za film odpowiedzialny jest David Gordon Green. Wśród aktorów pojawią się zaś: Judy Greer, Andi Matichak, Kyle Richards, Nancy Stephens, Charles Cyphers, Anthony Michael Hall, a także Robert Longstreet.

Jak podoba się Wam trailer? Michael Myers jest Waszym ulubionym złoczyńcą? A może wolicie Jasona Voorheese’a z filmu Piątek, trzynastego albo Freddy’ego Kruegera z Koszmaru z ulicy Wiązów?

Premiera została zapowiedziana na dzień 15 października 2021 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się