GTA V na PS5 i Xboksa Series X/S już za chwilę trafi do pudełek. Znamy cenę

GTA Online - sterta pieniędzy i amunicji - PG
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wiadomość dla wielbicieli namacalnych wersji gier: current-genowe GTA V trafi do pudełek już 12 kwietnia. I będzie kosztować prawie 170 złotych.

Rockstar oficjalnie poinformowało, że fizyczne wydanie GTA V na konsole najnowszej generacji pojawi się w sklepach już 12 kwietnia. Oficjalna cena pudełkowej wersji gry na PS5 i Xboksa Series X/S to 168,99 złotych. Na tyle wyceniono produkcję w oficjalnym sklepie Rockstara.

Cena może być zaskakująca, biorąc pod uwagę fakt, że mówimy o tytule z 2013 roku. Jednak biorąc poprawkę na to, że chodzi tu o produkcję od Rockstara, nic już nie jest zaskoczeniem.

Warto również przypomnieć, że niedawno wspominaliśmy chociażby o opcji płatnego członkostwa dla fanów GTA Online. GTA+ ma kosztować 26,99 miesięcznie. Nie jest to mały koszt, ale na pewno znajdą się chętni. Tutaj można zobaczyć listę benefitów dla subskrybentów; niektóre dodatki w abonamencie są stałe, a niektóre będą się zmieniać.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie