Wyciskacz łez i wspomnień. Oto GTA: San Andreas 2 i CJ starszy o 30 lat

GTA-San-Andreas-2
Newsy PC PS5 Xbox Series

Gdyby Rockstar Games zrobiło GTA: San Andreas 2 i postanowiło umieścić w grze starszego o 30 lat CJ-a, to… trzeba by mu pomóc przejść przez pasy dla pieszych.

Ale na poważnie. Zerknijcie na poniższy filmik koncepcyjny GTA: San Andreas 2. Jasne, że nawet jeśliby taka gra kiedykolwiek powstała, to raczej nie z postarzałym bohaterem. Choć z drugiej strony… czemu nie. Na pewno dałoby się ukręcić wokół powrotu CJ-a na stare śmieci jakąś ciekawą i dorosłą fabułę.

W filmiku widzimy, jak CJ pojawia się po 30 latach na Grove Street. Są wspomnienia, melancholijny podkład muzyczny i flesze z dawnych lat. Osoby komentujące materiał na YouTube są zachwycone wykonaniem i emocjonalnością materiału. Cóż, Grand Theft Auto: San Andreas to kawał gamingowej historii, która również w nas wywołuje flesze sprzed lat..

Pamiętacie swoje pierwsze spotkanie z tym tytułem? A miało to miejsce co prawda nie 30 lat temu, ale i tak dawno. Gra miała swoja premierę już 18 lat temu na PlayStation 2.

GTA San Andreas 2 – filmik koncepcyjny

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie