GTA Online: Więcej zbrodni i finansów od dzisiaj dostępne!

Nowy dodatek trafił na ulice Los Santos.

Rockstar informuje, że DLC nazwane Więcej zbrodni i finansów jest od dzisiaj do pobrania na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Co konkretnie dostajemy? Zacznijmy od tego, że dodatek pozwoli nam wcielić się w prezesa dużej firmy o charakterze przestępczym. Otrzymamy dostęp do czarnego rynku, na którym kupimy i sprzedamy nielegalny towar w całym mieście. Na stronie Rockstar Game Social Club możemy poczytać o szczegółach. W skrócie prezentują się one następująco:


  • BIURO PREZESA

To ekskluzywny biurowiec, w którym znajdziecie całodobowego asystenta, lądowisko dla śmigłowców, salę konferencyjną, grę arcade’ową Nie przekrocz linii i miejsce na opcjonalny schowek na broń, pozwalający Wam dobrać swój własny, osobisty zestaw uzbrojenia przed wyruszeniem do akcji. Stąd będziemy mieli również dostęp do bazy ładunków specjalnych SecuroServ, z której można korzystać do inwestowania w magazyny i handlowania egzotyczną kontrabandą.

  • KUPUJ/SPRZEDAWAJ BY ZYSKAĆ JAK NAJWIĘCEJ

Misje zakupu towaru wymagają zgranego zespołu wspólników i są zebrane w trzy kategorie o stopniu trudności uzależnionym od liczby skrzyń, jakie mają zmienić właściciela, oraz od ryzyka, jakie będziecie chcieli podjąć. Im większe ryzyko w postaci wykrycia przez FIB, policję czy inną organizację graczy, tym większe zyski.

  • STAŃ W OBRONIE SWOJEGO MAGAZYNU

Tutaj sprawa jest prosta. Inni złoczyńcy z Los Santos z chęcią dobiorą się do naszego towaru, zatem można sporo stracić, pozostawiając magazyny bez obrony.

  • NOWE ZADANIA I WYZWANIA VIP-A

Zadania VIP-a

– Łowca głów: zabij cele w określonym czasie.
– Transport lotniczy: odbierz uzbrojonym ochroniarzom cenny ładunek i dostarcz go samolotem do celu.
– Przewóz: wyprzedź innych i dostarcz przyczepę pełną nieoclonego towaru.

Wyzwania VIP-a

– Wypłata: bądź liderem obrabiania bankomatów rozsianych po Los Santos.
– Odzysk: walcz o odzyskanie towaru utraconego na dnie oceanu.

  • WIĘCEJ POJAZDÓW, UBRAŃ, DODATKÓW DO BRONI

Wybór będzie duży. Jak zaznacza Rockstar – od olbrzymich HVY Brickade z Warstock Cache & Carry oraz groźnychniestandardowych Bravado Rumpo z Southern San Andreas Autos do nowej generacji superaut i samochodów sportowych dostępnych w Legendary Motorsport: Pegassi Reaper, Vapid FMJ, Grotti Bestia GTS i Enus Windsor Drop. Do tego dochodzą jeszcze luksusowe i szybkie Buckingham Nimbus i Volatus od Elitas Travel oraz holownik do zamówienia w DockTease.

Oprócz tego w sklepach pojawią się nowe ubrania, a w Ammu-Nation kupimy dodatki do broni w postaci magazynków bębnowych i pudełkowych.

  • NOWY TRYB ADWERSARZA ZAMIANA MIEJSC

W tym tygodniu, dzięki specjalnej liście dostępnej bezpośrednio z ekranu wczytywania GTA V, tryb ten zapewnia podwójne premie RP.

  • WYDARZENIE SPECJALNE

Specjalna akcja potrwa od dzisiaj do poniedziałku 13 czerwca włącznie. Za samo zalogowanie się w tym czasie do GTA Online zgarniemy pastelową zieloną piżamę oraz pastelową zieloną bonżurkę. Dodatkowo czeka na nas 25% rabat na śmigłowiec bojowy Buzzard od Warstock Cache & Carry i usługi Lestera oraz Merryweather Security. Żeby było jeszcze lepiej, przygotowano 25% zniżki w Ammu-Nation przy zakupie:

– karabinków, karabinów i karabinów kompaktowych,
– pistoletów maszynowych,
– SMG,
– ciężkich strzelb,
– PDW,
-amunicji,
– malowań broni i wykończeń,
– pancerzy,
– plecaków na spadochron i czasz.

  • WYGRAJ 1 MLN GTA$

Na koniec konkurs, w którym do wygrania czeka sporo wirtualnej gotówki. Wystarczy pstryknąć fotkę swoich podbojów jako prezes w nowym dodatku i opublikować ją do poniedziałku 14 czerwca włącznie. Regulamin zabawy znajdziecie tutaj.

Poniżej przypominamy trailer dodatku Więcej zbrodni i finansów oraz wrzucamy kilka screenów, tak na rozgrzewkę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

80 Shares
Share80
+1
Tweet