Rockstar wymyśla nową zabawę dla fanów GTA Online

Skok na punkty.

GTA Online wzbogaciło się o kolejne atrakcje. Na początek dostajemy nowy samochód Grotti Cheetah Classic (filmik na końcu wiadomości), który jest dostępny wyłącznie w Legendary Motorsport. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło się Wam stanąć przed trudnym wyborem między klasyczną elegancją a nowoczesną modą, to Grotti Cheetah Classic pozwoli Wam połączyć oba te style – zapewnia deweloper.

Gwoździem programu jest jednak tryb Masowy skok na punkty, który zapowiada się na przednią zabawę. Jakie zasady? Banalne – w tej drużynowej, zmechanizowanej wersji rzutek maksymalnie 10 graczy wystrzeliwuje się w powietrze Ruinerami 2000 i następnie korzystając ze spadochronów próbuje wylądować na platformach różnych rozmiarów. Każda z nich warta jest od 1 do 5 punktów, a kto wyleci poza platformę, pozostaje z niczym.

Rockstar zaznacza, że do 17 lipca celność w trybie Masowy skok na punkty nagradzana jest podwójnymi premiami GTA$ i RP.

Deweloper przyszykował również zniżki na biura, dzięki którym można nieco łatwiej rozkręcić swój interes. Biuro umożliwia zostanie prezesem oraz udostępnia misje specjalnych ładunków i dostawy pojazdów za pomocą sieci SecuroServ. Może warto też przenieść się z wieżowców do podziemnego bunkra, który otwiera nowe możliwości Dozbrojenia i pozwala przemycać broń.

  • Maze Bank West – zniżka 25%
  • Arcadius Business Center – zniżka 30%
  • Lombank West – zniżka 35%
  • Maze Bank Tower – zniżka 40%
  • Biurowe garaże i własne warsztaty – zniżka 25%
  • Odnawianie biurowych garaży – zniżka 25%
  • Odnawianie własnych warsztatów – zniżka 25%

Na koniec mamy wyścig premium oraz próbę czasową:

11 – 17 lipca

  • Wyścig premium – „Zjazd” (dla samochodów sportowych)
  • Próba czasowa – „Na szczyt Chiliad”

Aby wziąć udział w wyścigu premium, należy skorzystać z aplikacji Szybka akcja w telefonie lub wejść w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi uczestniczy dostaną wysokie nagrody GTA$, a sam udział zapewnia potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wyznaczcie punkt nawigacyjny na mapie i wjedźcie w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie wyznaczony czas, a zgarniecie premię GTA$ i RP – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.