Nowy odcinek Gry o Tron z ukrytym przekazem dla graczy!

Cytat związany z popularną grą na PlayStation.

Wczoraj debiutował pierwszy odcinek siódmego sezonu popularnego serialu Gra o Tron produkcji HBO. To spore wydarzenie w branży filmowej, bowiem serial oglądają miliony osób na całym świecie. Okazuje się, że w serialu znalazł się ukryty przekaz dla graczy.

Mniej więcej w połowie odcinka Jaime Lannister mówi do swojej siostry Cersei: “We’re the last of us” w kontekście tego, że wymieniona dwójka reprezentuje ostatnich przedstawicieli rodziny Lannisterów (pomijając Tyriona, który zmienił strony konfliktu). Oczywiście możecie sobie pomyśleć, że wypowiedź ta jest przypadkowa i każdy mógłby użyć takiego zdania w filmie. Jednak nie do końca.

Otóż producent i scenarzysta Gry o Tron David Benioff jest fanem gry The Last of Us. Dodatkowo wie, że wielbiciele serialu, porównuje postać Jaimiego Lannistera do Joela z TLoU – przede wszystkim ze względu na aparycję (zdjęcie powyżej). Kto wie, czy zatem producent nie puścił oka w stronę graczy.

To jednak nie jedyna ciekawostka związana z serialem Gra o Tron i siódmym sezonem. Gościnnie w pierwszym odcinku wystąpił znany brytyjski muzyk Ed Sheeran. Jednak fani tak mocno skrytykowali jego udział, że ten postanowił usunąć swoje konto na Twitterze.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 (KOMENTARZ) w “Nowy odcinek Gry o Tron z ukrytym przekazem dla graczy!

  • 19 lipca 2017 at 10:47
    Permalink

    Jakieś tam podobieństwo jest, ale nie żebym od razu skojarzył, że Joel to Jaime lub odwrotnie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: