Geralt będzie miał brodę ogromną jak Gandalf?

Twórcy wyjaśniają kolejny szczegół dotyczący Wiedźmina 3.

Wśród ostatnich ciekawostek na temat Dzikiego Gonu (wszystkie 31 znajdziecie tutaj) pojawiła się jedna dotycząca brody Geralta. Otóż dowiedzieliśmy się, ze wraz z rozgrywką będzie ona coraz dłuższa. No właśnie, jak długa? Na szczęście Biały Wilk będzie mógł przyciąć bródkę, więc nie obawiajcie się, że urośnie do tego stopnia, że zaplącze się podczas walki w przepiękny wiedźmiński miecz.


Broda rośnie wraz z upływem czasu, kiedy Geralt porusza się pomiędzy lokacjami. Ma kilka stanów długości, a w ostatnim jest naprawdę długa, ale nie jest to rozmiar Gandalfa – odpowiada Michał Platkow-Gilewski z CD Projekt RED na pytanie serwisu Eurogamer.net.

Dla osób, które preferują stały wygląd bohatera i nie życzą sobie, by Biały Wilk z każdą godziną rozgrywki coraz bardziej przypominał krasnoluda , jest rozwiązanie. Deweloper tłumaczy, że po pobraniu darmowego Beard and Hairstyle DLC powstrzymamy rozrost brody i ustawimy, jak Geralt ma wyglądać przez całą grę.

I co powiecie na takie przywiązanie do szczegółów? Przypominamy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon wyjdzie 19 maja tego roku na PC oraz konsole PS4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

48 Shares
Share48
+1
Tweet