Fortnite rozdział 2 – sezon 1. Karnet Bojowy w szczegółach

Epic Games przedstawia Fortnite rozdział 2 – sezon 1. Tradycyjnie, możemy zaopatrzyć się w karnet bojowy, który oferuje dodatkowe atrakcje w grze.

Fortnite rozdział 2 – sezon 1 to nowa mapa i sporo zmian w rozgrywce – wszystko przedstawialiśmy w tym newsie. Epic Games odświeża również Karnet Bojowy, który możemy kupić w grze. Oto szczegóły.

Fortnite rozdział 2 – sezon 1 – Karnet Bojowy

Zaczął się sezon 1 w rozdziale 2 i jest mnóstwo rzeczy do odkrycia w nowym karnecie bojowym, takich jak całkiem nowy system PD oraz medale zdobywane w meczu. Kupcie karnet bojowy z ponad 100 wyjątkowymi nagrodami za 950 V-dolców. Ponadto awansując karnet, możecie zdobyć do 1500 V-dolców do wydania w sklepie. W tym sezonie przy zakupie karnetu bojowego otrzymacie od razu stroje Turk i Wędrowniczka.

Karnet Bojowy oferuje m.in. 7 strojów (każdy z alternatywnym stylem do wyboru). Deweloper tłumaczy, że system postępów karnetu bojowego został zmieniony, by można było awansować go na więcej sposobów. PD i medale otrzymasz za najróżniejsze działania: przeszukiwanie skrzyń, likwidowanie przeciwników, kończenie wyzwań i nie tylko.

Źródło: Epic Games, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.