Zawodnik Fortnite odmówił ojcu, a ten zniszczył jego komputer w trakcie rozgrywek

Fortnite - ojciec zawodnika zniszczył mu komputer w trakcie rozgrywek
Newsy PC

Gry wzbudzają agresję? Trochę tak, ale nie u graczy. Pewien zawodnik Fortnite odmówił swojemu tacie, a ten w odwecie zniszczył jego komputer.

„Nie mogę, bo gram w multiplejera” to chyba klasyczna już odzywka wielu z nas wieku dziecięcego, gdy musieliśmy tłumaczyć rodzicom, że zabawy online nie możemy zatrzymać. Potyczka „na żywo” z przeciwnikami z całego świata musiała zostać doprowadzona do końca. Co dopiero, jeżeli braliśmy udział w jakimś turnieju…

Pewien gracz Fortnite o pseudonimie „rem” musiał sprostać agresji swojego ojca, gdy ten kazał mu skończyć rozgrywkę i spotkać się z rodziną. Problem w tym, że trwały aktualnie rozgrywki FNCS. Rem ponoć odmówił, co spotkało się z furią ze strony jego rodziciela. W trakcie sesji ojciec gracza rozwalił mu doszczętnie komputer. Na opublikowanym na Twitterze wideo widzimy zestaw w kawałkach. Ponoć udało się uratować wyłącznie kartę graficzną – GTX 1080 Ti. Co ciekawe, to właśnie rem miał wydać własne pieniądze na wszystkie te komponenty.

Zawodnik nie jest w żadnym razie znaną personą ani nawet nie należy do żadnej organizacji. Mimo wszystko jego historię nagłośnił w mediach Jake Lucky, szef Full Squad Gaming. Współczujący internauci są aktualnie zachęcani do składania się na nowy komputer gracza, gdyż ten wystartował ze zbiórką. Być może jednak nie będzie potrzebne wsparcie społeczności – niektóre firmy zainteresowały się sprawą i zaoferowały przysłanie nowego sprzętu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie