Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Fortnite wprowadza płatny abonament. Co zawiera i ile kosztuje?

Nawet Fortnite doczekał się płatnego abonamentu. Epic Games wprowadził do gry usługę, która zagwarantuje graczom dostęp do ekskluzywnej treści.

Epic Games stale pielęgnuje swój szalenie popularny battle-royale i wzbogaca go o nową zawartość. Tym razem jednak wydawca nie zdecydował się na większą aktualizację, a wprowadzenie opcjonalnego, płatnego abonamentu.

Ekipa Fortnite – bo tak w naszym kraju nazywa się abonament do gry – kosztuje 47,99 złotych miesięcznie. Oto, co zawiera:

  • Dostęp do Karnetu Bojowego przez cały sezon
  • Comiesięczną dostawę 1000 V-dolców, które można wydać na elementy kosmetyczne
  • Ekipaka – pakiet przedmiotów ze specjalnym strojem dla postaci. Nowa Ekipaka będzie ujawniana pod koniec każdego miesiąca

W tym miesiącu w skład Ekipaki wchodzą:

  • Strój Galaxia
  • Skórka do kilofa – Kosmiczny Lamorożec
  • Skórka do plecaka – Strzaskany Świat

Warto dodać, że jeśli kupiliście Karnet Bojowy przed startem Ekipy i zdecydujecie się na zakup abonamentu, to Epic Games zwróci wam walutę wydaną na przepustkę sezonową.

Cena za taką ilość dodatkowej zawartości i waluty wydaje się być dość sprawiedliwa. Najwięksi fani Fortnite zdobyli właśnie kolejną możliwość na wzbogacenie swojej kolekcji skórek stosunkowo niskim kosztem.

Ekipa Fortnite zadebiutuje na serwerach gry już 2 grudnia wraz z piątym sezonem rozgrywek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się