Film Assassin’s Creed ze świetnym zwiastunem

assassins-creed-film
Filmy i seriale Newsy

Czyżby w końcu udało się stworzyć dobry film na podstawie gry?

Światowa premiera filmu Assassin’s Creed będzie miała miejsce już 21 grudnia tego roku, zatem producent próbuje podsycić atmosferę przed debiutem. W związku z tym poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun filmu, który prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.

Mamy tutaj sporo akcji, świetnie zrealizowanych scen walki, a także ogólne pokazanie tego jak wygląda nowy Animus. To zdaje się największa rewolucja w ekranizacji filmowej Assassin’s Creed w porównaniu do gry. Twórcy filmu wpadli na naprawdę interesujący pomysł. Widać więc, że film Assassin’s Creed nie będzie w stu procentach kopiować gry, a wniesie też trochę świeżych pomysłów.

Jak Wam się podoba taka interpretacja? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Darmowy Assassin’s Creed III prawdopodobnie ostatnią grą, którą rozda w tym roku Ubisoft

Przez ostatnie kilka miesięcy mogliśmy pobrać za darmo takie tytuły jak Beyond Good & EvilThe CrewRayman Origins, Prince of Persia: The Sand of Time czy pierwszą część Splinter Cell. W listopadzie możemy jeszcze ściągnąć darmowe Far Cry 3: Blood Dragon, a w grudniu dostaniemy ostatni tytuł za free.

Ubisoft jeszcze nie ujawnił oficjalnie, jaka gra znajdzie się w ofercie grudniowej, lecz prawdopodobnie będzie to Assassin’s Creed III. Skąd takie przypuszczenia? Wczoraj pisaliśmy o kolejnej inicjatywie Ubisoftu, która sprowadza się do tego, że przez następnych 30 dni (w sumie zostało już 29) mamy otrzymywać jakiś prezencik. Deweloper również nie podał szczegółów, lecz te zostały odkryte przez internautów, więc cała lista czekających nas niespodzianek jest w sumie znana (poniżej szczegóły).

Na owej liście pojawiło się darmowe Assassin’s Creed III na PC, które będziemy mogli pobierać od 7 grudnia. Możliwe, że właśnie ta gra zakończy rozpoczęte kilka miesięcy temu rozdawnictwo dewelopera, choć niewykluczone oczywiście, że jest ona jedynie częścią nowej inicjatywy świątecznej.

Kto chce odebrać codziennie prezent od Ubisoftu, niech uderza na stronę z kalendarzykiem.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie