FIFA 23 za 28 groszy. EA: „Zaliczyliśmy dość spektakularnego samobója”

FIFA 23 dostanie bardzo nietypowy crossover z Marvelem
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Gracze z Indii mieli świetną okazję, aby zaoszczędzić niemałą sumkę na zakupie FIFA 23. Electronic Arts uhonoruje ogromny błąd cenowy i przyznaje, że „zaliczyło dość spektakularnego samobója”.

Jak podaje Sportskeeda, kilka tygodni temu w indyjskiej wersji sklepu Epic Games Store można było natknąć się na błąd, który pozwalał graczom na złożenia zamówienia przedpremierowego na najnowszą odsłonę serii FIFA w cenie 4,80 rupii indyjskich, czyli (w chwili publikacji tego artykułu) 28 groszy. Standardowo gra powinna być wyceniona na 3499 rupii, a więc mamy tu do czynienia ze sporą „zniżką”.

Co ciekawe, Electronic Arts nie zamierza anulować złożonych przez graczy zamówień. Firma przyznaje się do błędu i obiecuje, że uhonoruje zakupy graczy, którym udało się skorzystać na cenowej wpadce.

Kilka tygodni wstecz zaliczyliśmy dość spektakularnego samobója, gdy nieumyślnie zaoferowaliśmy FIFA 23 w przedsprzedaży na Epic Games Store w nieprawidłowej cenie. To był nasz błąd i chcieliśmy poinformować, że będziemy honorować wszystkie przedpremierowe zakupy dokonane w tej cenie.

– poinformowało Electronic Arts w rozmowie z serwisem Sportskeeda

Błędy cenowe to nic nowego i mogą zdarzyć się każdemu, więc tym bardziej dziwić może fakt, że EA zdecydowało się na nieanulowanie zamówień graczy. Cóż, szczęśliwcy z Indii raczej nie mają na co narzekać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie