Fallout Shelter na PC oczywiście za darmo. Jak pobrać?

Fallout Shelter na PC oczywiście za darmo. Jak pobrać?
Filmiki z gier Gry za darmo Mobile Newsy PC

Zobaczcie również, co przynosi ze sobą ogromna aktualizacja 1.6.

Fallout Shelter dostał największy update, który jest do zassania z App Store oraz w Google Play. Ponadto tytuł w końcu zadebiutował na PC! Jeśli chcecie go dostać – nie trzeba nic płacić – należy pobrać launcher Bethesda.net tutaj, aby rozpocząć. Wersja komputerowa tytułu zawiera wszystkie opcje znane z Fallout Shelter, wraz ze wszystkimi aktualizacjami (także 1.6). No właśnie, co zawiera najnowszy patch?

W wersji 1.6 będziesz mieć dostęp do całkiem nowego systemu misji! Nadzorcy mogą teraz przejąć kontrolę nad mieszkańcami i podróżować do nowych miejsc, takich jak opuszczone budynki, zrujnowane krypty, czy nawet znane wcześniej miejsca, takie jak stacja Red Rocket i Superdupermarket z Fallouta 4. Dzięki zupełnie nowemu systemowi zadań możemy teraz zebrać grupę mieszkańców i zmierzyć się z wyzwaniami poza kryptą, odkryć legendarne łupy i stanąć oko w oko z nowymi wrogami, takimi jak radskorpiony, ghule i potężni bossowie – czytamy na stronie Bethesdy

Deweloper zaznacza, że nowy system walki zapewnia lepszą kontrolę nad zachowaniem mieszkańców w trakcie walk, pozwalając ukierunkować ich ataki: Wybierz wroga, którego mieszkaniec ma zaatakować i rozegraj szybką mini-grę, która pomoże ci zadać krytyczne trafienie. Rozszerz swój arsenał o broń do walki wręcz, taką jak miecze czy kije baseballowe i spowoduj, że starcia będą bardziej bezpośrednie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie