Fallout New Vegas + dodatki za 15 zł, tańsza kolekcja BioShock, FIFA 20 i więcej

Fallout New Vegas + dodatki za 15 zł, tańsza kolekcja BioShock, FIFA 20 i więcej
Newsy PC

Fallout New Vegas to według wielu graczy jedna z najlepszych odsłon postapokaliptycznej serii, a teraz możemy ją dostać – wraz z dodatkami – za naprawdę małą kasę.

Fallout: New Vegas to poboczna odsłona cyklu gier cRPG w postapokaliptycznym klimacie. Choć tytuł ma już dziewięć lat na karku, nadal jest uważany za jeden z najlepszych Fallout’ów. Kto jeszcze nie ograł, ma teraz świetną okazję nadrobić zaległości – za nieco ponad 15 zł dostaniemy grę oraz dodatki (polska wersja językowa). To jednak nie jedyna okazja, jaką możemy dorwać obecnie w CD Keys. Zerknijcie na poniższą listę i piszcie, czy coś trafi na Wasz dysk twardy:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie