Eventide 2: Lustro Czarnoksiężnika – Janosik, Twardowski i słowiańskie klimaty prosto z Polski

Eventide 2: Lustro Czarnoksiężnika – Janosik, Twardowski i słowiańskie klimaty prosto z Polski
Mobile Newsy PC

Trochę główkowania nie zaszkodzi.

Eventide 2: Lustro Czarnoksiężnika – druga część bardzo ciepło przyjętej gry, która powstała przy współpracy polskich deweloperów Artifex Mundi oraz The House of Fables – ukaże się na rynku już w nadchodzący czwartek, 13 października.

Tytuł zalicza się do gatunku Hidden Object Puzzle Adventure, zatem opiera się na charakterystycznych dla niego rozwiązaniach takich jak odnajdywanie ukrytych obiektów, rozwiązywanie łamigłówek oraz mini gry.

Eventide 2: Lustro Czarnoksiężnika będzie dostępna na PC/Mac oraz urządzenia przenośne z systemami Windows, iOS i Android.

Lustro Czarnoksiężnika to druga część przygód botaniczki Mary, znanej z pierwszej części Eventide. Bohaterka staje tym razem przed zadaniem uwolnienia swojej siostrzenicy ze szponów nieśmiertelnego czarodzieja Twardowskiego, który porywa ją w trakcie górskiej wyprawy. Mary zrobi wszystko, co w jej mocy by odnaleźć krewną a poszukiwania zaprowadzą ją przez tętniące pradawną mocą ostępy leśne, strome górskie ścieżki i ruiny pełne chochlików, zjaw, magicznych zwierząt i innych mistycznych stworzeń. By pokonać legendarnego czarnoksiężnika, bohaterka będzie musiała rozwikłać tajemnicę zaczarowanej wioski i prosić o pomoc niezwykłych sprzymierzeńców, takich jak sławny XVIII-wieczny zbójnik Janosik. Czy Mary uda się odkryć sekret Mistrza Twardowskiego i ocalić Jenny, nim będzie za późno?

Cechy gry:

⦁ Odkryj magię słowiańskiego dziedzictwa
⦁ Zwiedź 30 lokacji inspirowanych folklorem
⦁ Rozwiąż 37 unikatowych zagadek i scen HO
⦁ Stań oko w oko z magicznymi słowiańskimi istotami
⦁ Zmień zakończenie gry swoimi decyzjami

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia