Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowa wersja filmu Egzorcysta? To bardzo możliwe

Trwają rozmowy nad realizacją odświeżonej produkcji Egzorcysta.

Negocjacje są prowadzone między Blumhouse i Morga Creek Prods a Davidem Gordonem Greenem. Amerykański reżyser, scenarzysta i producent filmowy pracował nad takimi produkcjami jak: Joe, Droga przez Teksas, Dziewczyny z krwi i kości czy Sztama. Widowisko miałoby być jednocześnie sequelem oraz rebootem.

Egzorcysta to horror, wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych w roku 1973. Jego reżyserem był William Friedkin zaś William Peter Blatty scenarzystą. Produkcja przedstawia historię 12 letniej dziewczynki Regan, która zostaje opętana. Lekarze pozostają bezradni, niezbędna jest więc pomoc ze strony duchownych. Ksiądz Karras i ojciec Merrin podejmują więc walkę z siłami ciemności.

Według krytyków, The Exorcist jest jednym z najlepszych horrorów w historii kina. Produkcję nagrodzono: Oscarami, Złotymi Globami, Złotymi Szpulami czy Saturnami. Główne role zagrali: Ellen Burstyn, Jason Miller, Max von Sydow i Linda Blair.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się