Duże ułatwienie w płatnościach za gry na Nintendo

Duże ułatwienie w płatnościach za gry na Nintendo
3DS Newsy Switch Wii U

Nowa forma płatności odpalona w e-sklepie Nintendo.

Od 22 sierpnia tego roku w e-sklepie Nintendo możemy płacić z przez system PayPal, w wybranych krajach na całym świecie (obejmuje Polskę).

PayPal ogłosił, że e-sklep Nintendo dodał system jako nową metodę płatności. Użytkownicy e-sklepu Nintendo, w wybranych krajach na całym świecie, będą mogli dokonywać płatności w internecie lub na konsoli do gier także przez system PayPal, oprócz innych istniejących metod płatności.

Płatności PayPal obejmują:

  • Nintendo Switch:
    – Doładowanie konta Nintendo w e-sklepie oraz zakup gier i innych treści
  • Oficjalne strony internetowe Nintendo w wybranych krajach na całym świecie:
    – Dodawanie środków podczas zakupu gier w konsolach Nintendo Switch, Nintendo 3DS, Wii U

Nintendo skomentowało dodanie systemu PayPal do metod płatności: Zdecydowaliśmy się przyjąć popularną na całym świecie usługę płatniczą PayPal w e-sklepie Nintendo, aby zwiększyć wygodę użytkowników i umożliwić im bezpieczne płatności. Dodając system PayPal, jako metodę płatności, która ma ponad 200 milionów kont na całym świecie, czujemy, że będziemy mogli zaoferować przyjemność grania jeszcze większej liczbie klientów na całym świecie.

Metoda płatności PayPal w e-sklepie Nintendo jest dostępna w następujących krajach: Japonia, USA, Kanada, Austria, Belgia, Bułgaria, Szwajcaria, Cypr, Czechy, Niemcy, Dania, Estonia, Hiszpania, Finlandia, Francja, Wielka Brytania, Grecja, Chorwacja, Węgry, Irlandia, Włochy, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Szwecja, Słowenia i Słowacja.

Źródło: PayPal

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie