Durango na iOS oraz Androida – start bety

Durango na iOS oraz Androida – start bety
Mobile Newsy

MMO na urządzenia mobilne od twórców Vindictusa od dziś dostępne wybranym graczom.

Gracze z całego świata mogą brać udział w zamkniętym beta teście Durango – sandboksa MMORPG na urządzenia mobilne od NEXON Korea Corporation. Śmiałkowie, którzy wybiorą się na wędrówkę po pięknym acz niebezpiecznym świecie, odkryją niezliczoną ilość wysp, pełną groźnych dinozaurów, przygód i możliwości. Limitowany beta test będzie trwał aż do 4 stycznia 2017. Użytkownicy systemu Android mogą nadal rejestrować się na tej stronie.

Durango tworzone jest przez What! Studio, na czele którego stoi Eunseok Yi, deweloper Vidictusa i Mabinogi. Biorący udział w beta teście gracze zostaną przeniesieni do nieznanego świata, gdzie nadal panowanie sprawują dinozaury. Krajobrazy są równie piękne, co niebezpieczne, dlatego priorytetem będzie przetrwanie. Gracze będą musieli budować społeczności, nauczyć się polowania, zbierać surowce i walczyć, aby przeżyć w obcym świecie. Durango oferuje immersyjny świat i interaktywną rozgrywkę, pełną wyzwań, przygód i rywalizujących ze sobą klanów.

Podczas limitowanego beta testu fani MMO będą mogli:

  • Zostać pionierem w ogromnym, otwartym świecie: Durango oferuje niezliczone wyspy do odkrycia.
  • Stworzyć imperium: Gracze zbudują osadę od samych podstaw i będą handlować dobrami.
  • Polować na dinozaury lub ujarzmiać je: Na groźne stworzenia można polować, ale przy odrobinie cierpliwości można także nauczyć się je ujarzmiać, a nawet ujeżdżać.
  • Zaangażować się w wojny klanów: Klan stanie przeciwko klanowi w obronie swojego terytorium.
  • Wyspecjalizować się w rzemiośle i ćwiczyć umiejętności: Jest wiele dróg w Durango, które prowadzą do mistrzostwa w różnych aspektach życia w obym świecie.

Limitowana beta Durango dostępna jest dla graczy z Europy, USA, Australii, Kanady, Ameryki Południowej i innych terytoriów.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie