DOOM: Annihilation dostał pierwszy trailer. Czy fani piekielnej gry to przełkną?

W sieci wylądował zwiastun DOOM: Annihilation. W produkcji będziemy świadkami kolejnego najazdu demonów na opuszczoną stację.

Obniżki cen! RDR 2 ze steelbookiem, FIFA 19, Battlefield 5 i 1, Battlefront 2, Sims 4…

Universal pracuje obecnie nad filmem DOOM: Annihilation, którego jednak nie zobaczymy w kinach na wielkim ekranie, ponieważ to projekt direct-to-video, zatem twór przygotowywany bezpośrednio na rynek kina domowego. Jesteśmy zatem niezmiernie ciekawi, jak będzie wyglądał efekt końcowy, choć patrząc wstecz na filmy powstające w oparciu o znane gry, do każdego kolejnego projektu należy podchodzić z umiarkowanym optymizmem.

DOOM: Annihilation opowie historię jednostki marines, która wylądowała w opuszczonej bazie umiejscowionej na księżycu Marsa. Oczywiście (a jakże!) nie jest to miejsce bez życia, lecz opanowane przez demony z piekła rodem.

DOOM: Annihilation zmiażdżony na YouTube

Premiera filmu jest szykowana na 2019 rok. Dacie mu szansę? Pierwsze wrażenia widzów, którzy obejrzeli poniższy zwiastun, są – delikatnie mówiąc – negatywne. Na blisko 90 tys. wyświetleń klipu, zgarnął on niecałe 500 łapek w górę i aż 5.3 tys. łapek w dół.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: