Don't Starve: Shipwrecked

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Don’t Starve: Shipwrecked trafiło na iOS

Gra jest już dostępna na sprzętach od Apple.

Jeśli czekaliście na Don’t Starve: Shipwrecked w wersji na iOS, to mamy dobrą wiadomość. Od dziś grę można pobrać w cenie 4,99 euro właśnie na system od Apple. Produkcja nie wymaga podstawowej wersji gry Don’t Starve, także bez problemu odpalicie ją na swoich sprzętach.

Czym różni się Don’t Starve: Shipwrecked od podstawowej wersji? Przede wszystkim zmianie uległa lokacja. Tym razem Wilson trafia na tropikalną wysepek, gdzie oczywiście musi przetrwać. Gracz ma za zadanie uporać się z nowym klimatem, drapieżnikami oraz zmienną pogodą. Zerknijcie na poniższy zwiastun, który przedstawia rozszerzenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się