Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Podsumowanie 2020 roku ze scenami serialu Dom z papieru

Netflix przygotował nietypowe życzenia noworoczne, w których głównym bohaterem zostaje Arturo Roman z serialu Dom z papieru.

Na Twitterze Netflix zamieścił materiał filmowy nawiązujący do roku 2020. Widzimy na nim nielubianego przez widzów dyrektorka mennicy , która podsumowuje minione miesiące w kontekście rozwoju pandemii. O ile styczeń nie zwiastował problemów, tak kolejne miesiące były tylko gorsze. Pracownicy Netfliksa żartują, że Arturito po przetłumaczeniu na polski znaczy rok 2020. Widać, że też nie przepadają za irytującym osobnikiem.

W Arturito wciela się hiszpański aktor Enrique Arce. Reżyser Jesús Colmenar jest zdania, że bohater reprezentuje podłość, którą nosi w sobie każdy z nas. Patrząc na Arturio dostrzegamy własne wady, dlatego go nie znosimy. Scenarzystka Esther Martínez dodaje zaś, że kochanek Monici jest taki żałosny, że aż ma się ochotę go adoptować.

A wy co sądzicie o Arturo? W sieci nie brak opinii, że to Tokio jest najbardziej denerwującą postacią. Internauci mają rację?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się