Dolmen z pierwszymi ocenami. Recenzenci nie szczędzą słów krytyki

Dolmen pająk
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Produkcja od Massive Work Studio zadebiutowała wczoraj i zbiera pierwsze opinie. Niestety nie są one pochlebne.

Średnia ocen pecetowej wersji gry w serwisie Metacritic.com wynosi obecnie 54 procent (na podstawie 7 not). Z kolei wydanie na PlayStation 5 doczekało się 22 recenzji. W tym przypadku gra otrzymała wynik 62 procent. Czyli jest raczej średnio.

Zaczynając od pochlebnych opinii, brazylijski portal Theenemy.com przyznał grze wysokie 4/5. Autor docenił szczegółowo odzwierciedlony świat, wymagający system walki i rozbudowane możliwości dostosowania umiejętności postaci. Natomiast serwis SpazioGames.it ocenił grę na 6,4/10. Zdaniem redaktora Dolmen to “przeciętna gra, która stara się osiągnąć wiele różnych rzeczy naraz” jako klon produkcji soulslike.

Natomiast Portal PC Games ocenił Dolmen na 20 procent. Autor nie przebiera w słowach – jego lista niedociągnięć jest długa. I tak “sterowanie przysparza problemów, animacje są sztywne i toporne, interfejs użytkownika to jakaś farsa, projekty poziomów nudzą jak diabli, crafting to także nic ciekawego – a walki z bossami są tragiczne”.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij: