Dexter. Antagonista w nowym sezonie serialu

0 komentarzy

Dowiedzieliśmy się kim będzie antagonista w nowym sezonie serialu Dexter.

Rola czarnego charakteru przypadnie Kurtowi Caldwellowi, który grany będzie przez Clancy’ego Browna. Jest on właścicielem kilku ciężarówek, będąc szanowanym i lubianym obywatelem. Jego podejście przeobraża się drastycznie gdy ktoś nadepnie mu na odcisk. Mężczyzna zmienia się wówczas nie do poznania, a jego mroczne oblicze wychodzi na światło dzienne. Clancy Brown występował w takich filmach jak: Skazani na Shawshank, Nieśmiertelny, Patrol i Żołnierze kosmosu.

Za realizację kolejnych epizodów odpowiadać będzie Marcos Siega. Całość ma składać się z dziesięciu odcinków. Serial będzie dostępny w serwisie VOD Showtime. Michael C. Hall wcielający się w bohatera widowiska, zapewnia, że nowa historia jest warta opowiedzenia. Aktor cieszy się, że może znów wejść w rolę seryjnego mordercę, biorącego sobie na celownik przestępców.

Ostatni epizod Dextera wyemitowany był 22 września 2013 roku. Miejmy nadzieję, że nowe zakończenie serialu przypadnie fanom do gustu bardziej niż poprzednie.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się