Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Dexter nowy sezon. Mamy pierwsze informacje o fabule

Poznaliśmy również nowego reżysera serialu Dexter.

Za realizację kolejnych epizodów odpowiadać będzie Marcos Siega. Całość ma składać się z dziesięciu odcinków. Seria powraca po siedmiu latach na rynek, ostatni epizod wyemitowany był bowiem 22 września 2013 roku. Widowisko będziemy mogli zobaczyć na platformie streamingowej Showtime. Premiera została zaplanowana na jesień 2021 roku

Przygotowano nowy finał produkcji, bowiem poprzednie zakończenie nie przypadło fanom do gustu. Scenariusz toczyć się będzie 10 lat po tym jak Dexter Morgan przepadł bez wieści, gdy huragan Laura pustoszył USA. Okazuje się, że protagonista żyje, funkcjonując pod zmienionym nazwiskiem daleko od Miami.

Serial telewizyjny Dexter (w roli głównej Michael C. Hall) opowiada o analityku śladów krwi, pracującym w biurze policji. W nocy wchodzi on w rolę seryjnego zabójcy, mordując przestępców, którym udało się uniknąć odpowiedzialności za popełnione zbrodnie. Produkcja otrzymała wiele prestiżowych nagród (m.in. Złoty Glob) i wyróżnień.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się