Darmowe Star Conflict Heroes od dziś na Androidach

Darmowe Star Conflict Heroes od dziś na Androidach
Mobile Newsy

Po udanej przemierzę gry na platformie iOS, gra akcji MMO przywita graczy na urządzeniach z Androidem.

Targem Games i Gaijin Entertainment informują, że nowa gra mobilna z gatunku Space Action RPG Star Conflict Heroes, od dziś dostępna jest na urządzeniach z Andoridem.

W zaledwie 15 dni od momentu wypuszczenia na platformę iOS, Star Conflict Heroes zainstalowano ponad 200 000 razy i okrzyknięto jedną z najlepszych darmowych aplikacji w App Store. Teraz kapitanowie, obsługujący Androidy mogą dołączyć do tysięcy dowódców z iOS i rozpocząć budowę własnych flot.

W Star Conflict Heros gracze mogą odkryć 30 unikatowych pojazdów kosmicznych, eksplorować groźny świat oraz walczyć m.in. z kosmitami i piratami. Do każdej bitwy wybierają 4 okręty, z których każdy ma inne właściwości. Dodatkowo, kapitanowie mogą wzmocnić swoje oddziały za pomocą nowoczesnych technologii. Dostępne tryby gier zawierają bogatą w fabułę „Kampanię”, różne rodzaje „Wyzwań” i tryb „Areny” w którym użytkownicy mogli toczyć ze sobą pojedynki, zdobywać nagrody i galaktyczną sławę.

Pobierz Star Conflict Heroes teraz za darmo poprzez:

Google Play
App Store

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij: