Darmowe granie w multi do Call of Duty: Black Ops III i zniżka na podstawową wersję gry

Darmowe granie w multi do Call of Duty: Black Ops III i zniżka na podstawową wersję gry
Newsy PC

Dobra okazja, by przetestować sieciowe zmagania w ostatnim CoD.

Steam umożliwia w ten weekend pogranie za darmo w Multiplayer Starter Pack do Call of Duty: Black Ops III. Pozwala on zapoznać się z trybem rozgrywek rankingowych wspomnianej gry i nie znajdziemy w nim kampanii fabularnej czy trybu zombie – po prostu czyste multi. Jeśli komuś to jednak nie przeszkadza, a wręcz gustuje jedynie w sieciowej zabawie, może bawić się z trybem online Call of Duty: Black Ops III do niedzieli, godziny 22:00.

Pamiętajcie, że Pakiet Startowy Multiplayer zapewnia tylko dostęp do meczów publicznych multiplayer i do Warsztatu malarskiego broni, Rusznikarza, Areny, trybu Freerun, Kina i Czarnego rynku. Kto chętny na darmowe granie, niech klika w ten link.

Do poniedziałku (8 sierpnia), godziny 19:00 obowiązuje ponadto 50 proc. zniżka na podstawową wersję Call of Duty: Black Ops III. W tym czasie za grę zapłacimy 29,99 € (około 128 zł).

To jak, przetestujecie tryb multi za free?

Call of Duty: Black Ops III – co nowego pojawiło się w grze?

Dodatek Dziedzictwo jest trzecim rozszerzeniem do Black Ops III. DLC pojawiło się jako pierwsze na PlayStation 4 12 lipca i zawiera cztery nowe mapy trybu dla wielu graczy, których głównym założeniem jest korzystanie z praw fizyki, siły bezwładności oraz płynnego poruszania się na całym świecie, włączając w to scenerie takie jak kriogeniczne więzienie, zatrzymana w czasie wioska Wikingów, arena walk ogromnych robotów czy też współczesna rekonstrukcja starożytnej, rzymskiej willi:

  • Imperium: Treyarch zaadaptował oryginalny system poruszania się z Black Ops III do ulubionej mapy fanów Call of Duty: Black Ops II – Raid. Rekonstrukcja tej klasycznej, średniego rozmiaru planszy zawiera tutaj także autentyczną, rzymską willę odtworzoną przez współczesnego, ekscentrycznego milionera, gdzie struktura klasycznej mapy łączy się z nowymi mechanizmami poruszania się znanymi z Black Ops III.
  • Kriogen: Zlokalizowane daleko od brzegu Morza Martwego, odizolowane więzienie trzyma najbardziej niebezpiecznych złoczyńców w mroźnym odosobnieniu. Wieżyczki strażnicze trzymają wartę nad małą, okrągłą mapą, gdzie w szalonej walce wokół kriogenicznych rur trzeba będzie wykorzystywać szanse do wbiegania po ścianach i atakowania z góry niczego nie spodziewających się przeciwników.
  • Berserk: Starożytni strażnicy z zapomnianej cywilizacji strzegą wejścia do wioski Berserk – osady Wikingów zatrzymanej w czasie. Gracze walczyć będą w zamieci śnieżnej o kontrolę nad mostem w samym sercu mapy, poruszając się po drewnianych budynkach, śmiertelnych skalnych uskokach oraz ciasnych przejściach.
  • Rumble: Gracze walczyć będą pomiędzy największymi na świecie mechanicznymi wojownikami na Rumble, arenie potyczek gigantycznych robotów przy uciesze tłumów. Ta średniego rozmiaru mapa przenosi całą walkę na środek areny, gdzie trzeba wywalczyć sobie zwycięstwo poruszając się pomiędzy częściami mechów oraz elementami pirotechnicznymi.
Call of Duty: Black Ops III – Dziedzictwo
Call of Duty: Black Ops III – Dziedzictwo

Dziedzictwo przenosi także graczy do alternatywnej wersji ojczyzny Nikolaja, Związku Radzieckiego w latach 40., w kolejnym rozdziale opowieści o Zombie, zapoczątkowanej w Origins – Gorod Krovi. Gracze stawią tutaj czoła masie zmechanizowanej zombie-piechoty i będą musieli uciec ogniowi z nieba, wydobywającemu się z paszczy smoka, wszystko to na ruinach Stalingradu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie