Football Manager 2022

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowa aplikacja na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

Twórcy Football Managera przygotowali idealną aplikację na nadchodzące piłkarskie lato. Można powiedzieć, że to obowiązek dla osób, które czekają na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Sports Interactive i SEGA przygotowali wspólnie aplikację FMdB, kompendium wiedzy o piłce nożnej, które mieści się w kieszeni. FMdB jest już dostępne za darmo do pobrania na urządzenia mobilne na platformach App Store i Google Play.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej – informacje na wyciągnięcie ręki

FMdB jest wspierany przez Football Managera i zawiera informacje o ponad 400,000 piłkarzach z całego świata, pozwalając na łatwy podgląd ich umiejętności, potencjału, kontraktów i szczegółów na temat zajmowanej pozycji. Na tych, którzy zdecydują się zasubskrybować aplikację, czekają dodatkowe dane na temat cech piłkarzy, ich ścieżek kariery i wiele więcej. Dzięki specjalnej opcji (‘Trending’) użytkownicy mogą łatwo śledzić poczynania najpopularniejszych piłkarzy. Dodatkowo bazę danych można też sortować na podstawie: kraj pochodzenia czy informacje o klubach (np. wyszukując 25 najlepszych graczy z każdego klubu wg ich umiejętności).

– FMdB to największe kompendium wiedzy o piłce nożnej, które oferuje ogrom informacji niezbędnych fanom futbolu przed początkiem tego fantastycznego piłkarskiego lata – powiedział Studio Director Sports Interactive, Miles Jacobson. – Jeżeli poszukujecie informacji na temat danego piłkarza grającego na prawej obronie, jakiego pomocnika chce zakupić wasz klub, to FMdB ma odpowiedzi na te pytania – wystarczy wcisnąć jeden guzik.

Do FMdB już są planowane aktualizacje i rozszerzenia, które wejdą w życie w najbliższych tygodniach i sięgać będą pierwszych miesięcy europejskiego sezonu futbolowego.

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%