cyberpunk-2077

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Terminy premier Cyberpunk 2077 były od zawsze nierealne – przyznają pracownicy CDPR

W trakcie spotkania pracowników CD Projekt RED, zadano wiele trudnych pytań przedstawicielom zarządu. Dotyczyły one gry Cyberpunk 2077.

Informacjami podzielił się dziennikarz Jason Schreier z portalu Bloomberg (źródło). Zarząd oficjalnie przeprosił deweloperów za nadszarpnięcie wizerunku spółki. Dowodzącym oberwało się również za nadgodziny trwając w studiu od lat oraz wydanie niedokończonego tytułu. Zwrócono również uwagę na swego rodzaju hipokryzję. Gra opowiada o dystopijnej rzeczywistości gdzie wykorzystywani są pracownicy korporacji, a Redzi robili dokładnie to samo ze swoimi podwładnymi.

Dziennikarz Bloomberga podkreśla, że zdaniem pracowników podawane terminy wydania gry były zawsze nierealistyczne. Nic dziwnego, że premiera była wielokrotnie przekładana. Zarząd zarzeka, że ma plan jak usprawnić proces praktyk produkcyjnych, ale nie podano detali. Pracownicy studia są zdegustowani, a bunt wisi w powietrzu.

Niestety wydanie niedokończonej produkcji-Cyberpunk 2077, odbiło się czkawką studiu. Mowa nie tylko o drastycznym spadku akcji spółki, ale również o stratach wizerunkowych, których łatwo nie uda się odbudować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się