Cuphead: The Delicious Last Course nie zadebiutuje w terminie

0 komentarzy

Cuphead: The Delicious Last Course zostało ponownie opóźnione. Pandemia przeszkodziła twórcom w dokończeniu DLC do swojej popularnej gry.

Cuphead to bardzo popularna i szalenie trudna platformówka, która wymaga od gracze praktycznie nadludzkiej precyzji i refleksu. Tytuł sprzedał się wyśmienicie i zebrał bardzo wysokie oceny od prasy, więc naturalnym następstwem takiego stanu rzeczy było powstanie DLC do gry.

The Delicious Last Course miało zadebiutować jeszcze w tym roku, jednak pandemia przeszkodziła twórcom w dokończeniu tytułu. DLC zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery.

Twórcy udostępnili na Twitterze oficjalne ogłoszenie. Studio MDHR obiecuje, że dołoży wszelkich starań, aby DLC spełniło wysokie oczekiwania fanów i gwarantowało udany powrót do kreskówkowego świata.

Nazywanie Cuphead: The Delicious Last Course DLC jest małym niedopowiedzeniem. W praktyce będzie to pełnoprawny, duży dodatek dodający do gry nie tylko nowe poziomy, bronie i bossów, ale także trzecią, grywalną postać – Ms. Chalice.

Twórcy wykorzystują przy tworzeniu dodatku całą wiedzę, którą udało im się zdobyć w trakcie produkcji podstawowej gry. Nie musimy się więc martwić o jakość produkcji tym bardziej, że Studio MDHR dostało dodatkowy czas na wyszlifowanie dodatku.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun zapowiadający The Delicious Last Course.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się