Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cuphead: The Delicious Last Course nie zadebiutuje w terminie

Cuphead: The Delicious Last Course zostało ponownie opóźnione. Pandemia przeszkodziła twórcom w dokończeniu DLC do swojej popularnej gry.

Cuphead to bardzo popularna i szalenie trudna platformówka, która wymaga od gracze praktycznie nadludzkiej precyzji i refleksu. Tytuł sprzedał się wyśmienicie i zebrał bardzo wysokie oceny od prasy, więc naturalnym następstwem takiego stanu rzeczy było powstanie DLC do gry.

The Delicious Last Course miało zadebiutować jeszcze w tym roku, jednak pandemia przeszkodziła twórcom w dokończeniu tytułu. DLC zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery.

Twórcy udostępnili na Twitterze oficjalne ogłoszenie. Studio MDHR obiecuje, że dołoży wszelkich starań, aby DLC spełniło wysokie oczekiwania fanów i gwarantowało udany powrót do kreskówkowego świata.

Nazywanie Cuphead: The Delicious Last Course DLC jest małym niedopowiedzeniem. W praktyce będzie to pełnoprawny, duży dodatek dodający do gry nie tylko nowe poziomy, bronie i bossów, ale także trzecią, grywalną postać – Ms. Chalice.

Twórcy wykorzystują przy tworzeniu dodatku całą wiedzę, którą udało im się zdobyć w trakcie produkcji podstawowej gry. Nie musimy się więc martwić o jakość produkcji tym bardziej, że Studio MDHR dostało dodatkowy czas na wyszlifowanie dodatku.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun zapowiadający The Delicious Last Course.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się