W plikach CS:GO odkryto gigantyczną nowość. Chcecie jej w grze?

W plikach CS:GO odkryto gigantyczną nowość. Chcecie jej w grze?
Newsy PC

Albo Counter-Strike: Counter Offensive otrzyma w przyszłości tryb battle royale na wzór PUBG, albo Valve wrzuca w kod swojej gry dużo bezużytecznych plików. Te, które odkryli gracze, jasno sugerują, że do CS:GO zbliża się duży powiew świeżości.

Deweloperzy zaszyli w kodzie CS:GO informacje świadczące o nadchodzącym trybie, który prawdopodobnie będzie przypominał zabawę z Playerunknown’s Battlegrounds. Co ciekawe, owe pliki pojawiły się w Counter-Strike: Counter Offensive już w maju 2016 roku, zatem jeszcze przed szaleństwem związanym z PUBG. Możliwe zatem, że nowy tryb został porzucony po premierze PUBG, albo Valve daje sobie więcej czasu na jego dopracowanie. W plikach CS:GO pojawiły się łuki kompozytowe, lekkie oraz ciężkie pancerze, skrzynki z wyposażeniem, spadochrony, ładunki wybuchowe, zastrzyki z adrenaliną, drony, gogle z trybem podczerwieni czy nowe granaty. Jest również możliwość walki wręcz oraz nowa mapa umieszczona na wyspie.

5 premier w nowym tygodniu. Oczekiwany hit battle royale na zakończenie roku!

Brzmi to wszystko naprawdę bardzo ciekawie, lecz czy trafi ostatecznie do Counter-Strike: Counter Offensive? Gry opierające się na zabawie battle royale stały się za sprawą PUBG bardzo popularne, więc wcale nas nie zdziwi, jeśli i Valve będzie chciało coś na tym ugrać. Pytanie tylko, kiedy?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie