Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Castlevania od Netflix. Sezon 3 z datą premiery

W końcu wiadomo, kiedy zobaczymy kontynuację animowanego serialu Castlevania od Netflix. Szykujcie się na początek marca.

Sezon 3 serialu Castlevania od Netflix ma już datę premiery. Zatem po roku przerwy będziemy mogli powrócić do mrocznego świata, który zdobył niezwykłą popularność w formie animowanej.

Castlevania sezon 3 – data premiery – 5 marca

Netflix informuje na Twitterze, że odcinki 3. sezonu zobaczymy dokładnie za miesiąc, 5 marca 2020 roku i dostaniemy jeszcze więcej tajemnic, wampirów oraz przemocy niż kiedykolwiek. Trzeci sezon ma być jeszcze dłuższy od poprzednich. Pierwszy zawierał 4 odcinki, drugi składał się z 8 epizodów, a w trzecim będzie do obejrzenia aż 10 odcinków. Ponadto możemy zerknąć na plakat nadchodzącego sezonu, na którym widzimy różne postaci z serii. Są tutaj m.in. Trevor Belmont, Alucard i Sypha Belnades.

To z pewnością dobre wieści dla fanów serialu, którzy po dwóch sezonach emitowanych w latach 2017 i 2018 musieli czekać na kolejne odcinki aż do teraz.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się