Oświadczył się i został zbanowany z turnieju Call of Duty. Idiotyczny prank odbił się echem w sieci

Zawodowy gracz Call of Duty zbanowany przez zaręczynowego pranka
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Doug „Censor” Martin został odsunięty od ostatnich turniejów Call of Duty. Activision zbanowało go z powodu „nękania” popularnej streamerki.

W ostatnich dniach Activision zorganizowało oficjalne zawody Call of Duty League Resurgence: Fortune’s Keep. To wydarzenie, w którego trakcie można wygrać sporo pieniędzy. Polega jednak na ścieraniu się „amatorów” z zawodowymi graczami. W rozgrywkach miało wziąć udział wiele znanych person ze sceny CoD-a, ale nagle zabrakło niejakiego Douga „Censora” Martina.

Jak donosi m.in. serwis Kotaku, zawodowy gracz został zbanowany z powodu „nękania” Nadii Amine. Streamera w ostatnim czasie cieszy się wielką popularnością i jest wschodzącą gwiazdą Call of Duty. Problem w tym, że wielu widzów nie może uwierzyć w to, że może ona tak dobrze grać, więc oskarża ją o cheatowanie. Tak się złożyło, że Censor ma prywatną krucjatę z cheaterami w Vanguardzie. Choć Amine zasłynęła z powodu Warzone, nie powstrzymało go to od próby „ujawnienia” jej.

Censor przez długi czas zapowiadał na swoim Twitterze wielkie wydarzenie – filmik mający pokazać, kim tak naprawdę jest Nadia Amine. Widzowie spodziewali się, że streamer faktycznie dowiedzie, iż korzysta ona z cheatów. Tuż przed publikacją wideo Censor wyjaśnił jednak, że… wcale nie próbuje jej zdemaskować. Zamiast tego końcówka idiotycznego filmiku to streamer klękający przed kamerą z pierścionkiem zaręczynowym z propozycją zaręczyn dla Nadii. Ta stwierdziła później, iż „cieszy się, że woli kobiety”.

Sam Doug w późniejszym czasie wyjaśniał, że chciał „potwierdzić Nadię jako geniusza treści, którym była przez ostatnie kilka miesięcy”. Niedawno jednak, w usuniętym tweecie, utrzymywał, że jego ban jest skutkiem wspomnianego wyżej pranka. Dokładnie tego, którego nie polecam oglądać poniżej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie