Xbox to po francusku PlayStation. Zdjęcie z fatalną pomyłką hitem w sieci

Call-of-Duty
Newsy PS4 PS5 Xbox Series XOne

Zobacz wtopę z pudełkiem do gry Call of Duty: Modern Warfare 2 w wersji na konsolę Xbox. Można powiedzieć z przymrużeniem oka, że mamy mały sabotaż.

Przeglądając media społecznościowe natknę się czasem na ciekawostkę, która wydaje się być nieprawdopodobna. Do takiej z pewnością zalicza się poniższa fotka z okładką najnowszego Call of Duty.

Bo Xbox to… to samo co PlayStation

Zerknijcie uważnie na tył okładki ze zdjęcia. To pudełkowe wydanie świeżutkiego jeszcze Call of Duty: Modern Warfare 2 z dystrybucji kanadyjskiej. Na samej górze widnieje napis w dwóch językach. Najpierw po angielsku czytamy: Najlepiej sprzedającą się marka na Xbox. A później tłumaczenie tego hasła na francuski: Najlepiej sprzedającą się marka na PlayStation.

Pomyłka w tłumaczeniu jest zatem grubego sortu i nie umknęło to graczom, którzy się z niej nabijają. Wystarczy przytoczyć pierwszy z brzegu sarkastyczny komentarz: Jestem francuskim Kanadyjczykiem i wszyscy w Quebecu nazywają konsolę ogólnie „PlayStation”, niezależnie od tego, czy jest to Nintendo Switch, Xbox czy PlayStation.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie