Call of Duty World League przejmuje Las Vegas

Call of Duty World League przejmuje Las Vegas
Newsy PS4

Najlepsze drużyny z Ameryki Północnej i Europy będą walczyć 16-18 grudnia w konkursie. Pula nagród to 100 tys. dolarów.

Call of Duty World League by PlayStation 4 (CWL) startuje dziś z nowym sezonem 2017, w którym zawodowi gracze e-sportowi z wielu krajów ścierać się będą o wygraną spośród puli nagród o wartości 100 tys. dolarów, podejmując pierwsze kroki w kierunku stania się Mistrzami CWL 2017. Najlepsi spośród najlepszych będą walczyć podczas CWL Open na MLG Vegas, odbywającego się 16-18 Grudnia w Mandalay Bay w Las Vegas, NV.

Dzień dzisiejszy rozpocznie się fazą grupową, w której ma wziąć udział ponad 160 drużyn, czyniąc tę rundę eliminacji największą w historii Call of Duty. Wyłonione cztery najlepsze drużyny wezmą udział w fazie grupowej jutro. W niedzielę 18 grudnia ostatnie drużyny zmierzą się ze sobą w walce o nagrodę z puli 100 000 dolarów i tytuł Mistrza CWL Open w MLG Vegas.

Więcej niż 1000 drużyn wzięło udział w zawodach CWL w 2016, spośród których 32 najlepsze dostały się do Mistrzostw CWL odbywających się na Call of Duty XP. Mistrzostwa CWL powracają oficjalnie w 2017 roku jako część Road to Champs, gdzie gracze walczą o Punkty CWL Pro w trybie online przez GameBattles i w wydarzeniach na żywo odbywających się na całym świecie. Ponadto, najlepsze drużyny z Ameryki Północnej, Europy i Azji i Pacyfiku zostaną zaproszone do odbywającej się po raz pierwszy Ligi CWL Global Pro, która rozpocznie się w kwietniu.

Call of Duty World League może pochwalić się partnerstwem z organizacją Major League Gaming. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i technologii transmisji MLG, fani CWL mogą oglądać e-sportowe rozgrywki Infinite Warfare w dostępnym z poziomu gry w wersji PS4 modułowi Live Event Viewer oraz na platformie MLG.TV.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie