Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Call of Duty: Warzone – błąd sprawia, że gracze ślizgają się jak węże [WIDEO]

Sympatycy CoD: Warzone zauważyli nowy błąd w produkcji. Polega on na tym, że gracze pełzają po podłożu, co wygląda dość osobliwie, a przy okazji czyni ich bardziej odpornymi na ostrzał wrogów.

Nowe uchybienie w battle royale od twórców CoD-a zostało określone przez społeczność snake glitchem. Sprawia on, że żołnierze są widoczni dla reszty graczy jako prześlizgujący się gładko po podłożu. Znacznie trudniej jest wyeliminować wroga, który porusza się w taki sposób – zwłaszcza gdy kryje się za zasłoną. Na ekranie gracza, który steruje taką postacią, jest ona wyświetlana normalnie. To, że inni widzą ją jako pełzającą, daje jej swego rodzaju nieuchwytność.

Błąd raportuje coraz większa liczba graczy, publikując filmiki na YouTube i forum Reddit. Poniżej prezentujemy parę przykładów.

Sprawa jest świeża, w związku z czym na razie nie wiadomo, co jest przyczyną pełzania. Poznanie natury uchybienia i naprawienie go zapewne zajmie zapewne twórcom trochę czasu.

Warzone jest dostępne na PC, PS4 i Xboksie One od 10 marca. Darmowe battle royale twórców Call of Duty przenosi gracza do Werdańska, gdzie jako jeden z 150 żołnierzy pogrupowanych w liczące do trzech członków drużyny walczy o przetrwanie swojego teamu. Tytuł od momentu premiery pozyskał miliony sympatyków na całym świecie.

https://youtu.be/s3vDoIuIQlQ

Is this guy a snake??? from CODWarzone

Wow! Who knew you could swim in Warzone? from CODWarzone

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się