Call of Duty: Modern Warfare – lootboxy i zrzuty? Na premierę nic takiego nie zobaczymy

Deweloper uspokaja społeczność fanów Call of Duty, że Modern Warfare nie uraczy nas lootboxami oraz zrzutami zaopatrzenia. Na premierę, a później?

Wygląda na to, że Call of Duty: Modern Warfare nie będzie zawierać zrzutów zaopatrzenia ani skrzynek z łupami. Joel Emslie, dyrektor artystyczny studia Infinity Ward, potwierdził to na forum Reddit, gdzie zaznaczył, że zespół nie pracuje nad jakimkolwiek systemem zrzutów lub lootboxów. Co więcej, deweloper dodał, że wszystkie elementy wpływające na rozgrywkę odblokujemy podczas rozgrywki.

Lootboxy i zrzuty NIE na premierę, a później?

Nadal są rozpowszechniane wprowadzające w błąd informacje o Modern Warfare. To, co mogę ujawnić teraz, to zapewnienie, że zdecydowanie NIE pracujemy nad jakimkolwiek systemem zrzutów zaopatrzenia lub skrzynek z łupami. Ponadto elementy funkcjonalne są odblokowywane przez GAMEPLAY – zaznaczył Joel Emslie. Więcej informacji mamy poznać w nadchodzących dniach.

Warto wspomnieć, że w wywiadzie dla GameInformer studio Infinity Ward ujawniło, że gra będzie jednak zawierać mikropłatności, lecz nie będzie to kupowanie w ciemno. Nie sprecyzowano niestety, czy mikrotransakcje będą dotyczyły jedynie przedmiotów kosmetycznych. Ciekawe jest również to, czy deweloper nie zaoferuje graczom za prawdziwą kasę jakiś pakietów oszczędzających czas. I ostatecznie – czy pomimo zapewnień, że obecnie nic się nie dzieje w kwestii lootboxów i zrzutów, Activision nie zdecyduje się na dodanie tych elementów już po premierze gry. Takie sytuacje zdarzały się w przeszłości, zatem musimy brać wszystko pod uwagę.

Przypominamy, że Call of Duty: Modern Warfare pojawi się w sklepach 25 października na PC, PS4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: