Call of Duty: Modern Warfare jednak z trybem Battle Royale?

Nowe przecieki w sprawie Battle Royale w Call of Duty. Tym razem do sieci trafia interesujące wideo pokazujące mapę.

Fani gry Call of Duty: Modern Warfare znaleźli kilka tygodni temu pliki w grze, które mają sugerować, że w produkcji pojawi się nowy tryb Battle Royale. Niedawno do sieci trafił z kolei filmik, w którym jeden z graczy przez przypadek natknął się na ciekawy błąd.

Otóż w pewnym momencie znalazł się bardzo wysoko na mapie, dzięki czemu zobaczył jej bardzo rozległy teren. Chodzi dokładnie o mapę Verdanks w trybie Spec Ops. Miejsca widoczne na materiale wideo poniżej, które zarejestrował wspomniany gracz, nie są obecnie dla nikogo dostępne. Jednak łącząc je w całość, czy też oglądając z góry, tworzą spójną, dość dużą mapę. To może być kolejny dowód na to, że w najnowszym Call of Duty: Modern Warfare pojawi się tryb Battle Royale.

Według wcześniejszych doniesień, tryb ten miałby zagości w grze na początku 2020 roku. Gracze mieliby dostać do dyspozycji tryb Battle Royal dla maksymalne 12 osób. To oczywiście na początek, bowiem tryb ten ma być rozwijany. Gracze będą mogli się podzielić na drużyny, lub grać w pojedynkę.

Podobny tryb był już wdrożony w przypadku Call of Duty: Black Ops 4. Mowa tutaj o trybie Blackout, który całkiem nieźle się sprawdził. Jest więc spore prawdopodobieństwo, że twórcy pójdą tym tropem i również wdrożą Battle Royale w najnowszej odsłonie popularnej serii.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.