O tej misji mówi niemal cały świat! Amsterdam w Call of Duty: Modern Warfare 2 kontra rzeczywistość

Call of Duty Modern Warfare 2 kontra rzeczywistość w Amsterdamie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series

Kto by pomyślał, że najnowszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2 wywoła takie reakcje. Produkcja od Activision dawno tak dobrze się nie prezentowała.

Tryb dla pojedynczego gracza jest już dostępny, więc od kilku dni w sieci pojawiają się materiały wideo dotyczące Call of Duty: Modern Warfare 2. Największe wrażenie robi misja w Amsterdamie, gdzie możemy oglądać pokaz naprawdę realistycznej grafiki. Budynki, kanały, woda, opadające liście, to wszystko tworzy niesamowity klimat. Zestawiając widoki z Call of Duty z prawdziwym Amsterdamem, trudno zauważyć różnice.

W sieci nie brakuje pozytywnych opinii i wcale mnie to nie dziwi. Gram w Call of Duty od pierwszej części wydanej prawie 20 lat temu i muszę przyznać, że tak dobrze wyglądającego CoD-a jeszcze nie widziałem. Aż nie mogę się doczekać, kiedy sam sprawdzę odświeżone Modern Warfare 2.

Przypomnijmy, że gra nie ominie poprzedniej generacji konsol, ale jak widać na wideo, nie oznacza to kompromisów na obecnej generacji. Gra rzecz jasna najlepiej prezentuje się na PS5, Xbox Series X oraz PC.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie miała miejsce już 28 października, więc pozostało zaledwie kilka dni. Szykujecie się na tę produkcję? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie