Tutaj strzelają na żywo, a nie myszką. Te kultowe mapy z CS:GO i CoD odtworzono w prawdziwym świecie

CoD-Nuketown
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli zapytać fanów CS:GO oraz Call of Duty, jakie mapy uważają za kultowe, mogę się założyć, że nazwy Dust II oraz Nuketown padną setki razy. Tam się strzelało! A wiecie, że niektórzy bawią się tak na żywo?

Przeglądając forum Reddit natknąłem się na ciekawostkę, która nie jest co prawda wiekopomnym odkryciem, ale zapewne nie każdy z Was o tym wiedział. Postanowiłem zatem podzielić się znaleziskiem, które szczególnie przypadnie do gustu społeczności skupionej wokół strzelanek Counter Strike: Global Offensive oraz Call of Duty.

CS:GO i CoD odtworzone w prawdziwym świecie

Na wspomnianym forum ktoś wrzucił filmik z opisem „To miejsce wygląda naprawdę znajomo”. Postanowiłem oczywiście sprawdzić i już po kilku sekundach było jasne – to mapa Dust II z CS:GO, którą odtworzono na potrzeby paintballa. Po prostu rewelacja, zatem zachęcam do obejrzenia filmiku poniżej.

To jednak nie koniec przenosin z wirtuala do reala. Jeden z forumowiczów podał linki do innej przeróbki, tym razem z Call of Duty.

Na drugiej stronie zobaczysz, jak wygląda „prawdziwe” Nuketown.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie