Call of Duty: Black Ops III – ostatnie DLC już dostępne na PS4

Call of Duty: Black Ops III – ostatnie DLC już dostępne na PS4
Newsy PS4

Dodatek zamyka sagę Zombies i serwuje poczwórne combo map do trybu wieloosobowego.

Salvation, czwarty pakiet DLC do gry Call of Duty: Black Ops III, jest już dostępny na PlayStation 4, a w późniejszym czasie pojawi się również na PC oraz Xboksie One. DLC przyniesie wyczekiwany finał historii trybu Zombie, oraz cztery pełne akcji mapy trybu multiplayer. – Premiera Revelations ma dla nas niesamowitą wartość sentymentalną: docieramy do końca wyjątkowej przygody, która powstawała przez osiem lat, a w którą zabraliśmy wszystkich naszych fanów – powiedział Mark Lamia, szef studia, Treyarch

W ostatnim rozdziale opowieści o Zombie, Richtofen, Dempsey, Takeo oraz Nikolai nareszcie stają oko w oko z tajemniczym Doktorem Monty. W konfrontacji ze starożytnym złem, nasi bohaterowie muszą po raz kolejny stawić czoło hordom nieumarłych w ostatecznej walce o swoje dusze.

Call of Duty: Black Ops III Salvation zawiera także cztery nowe, pełne akcji mapy trybu multiplayer, które przeniosą graczy od wiekowych ścian średniowiecznej fortecy do pozornie spokojnego, rodzinnego grilla na tyłach amerykańskiego domku.

Citadel: Niegdyś będący domem potężnej, średniowiecznej armii, prastary zamek obecnie stoi opuszczony i zaniedbany. Ciasne korytarze będą wymuszały starcia w bliskiej odległości, podczas gdy fosa i most zwodzony zezwolą na unikalne możliwości poruszania się na tej średniego rozmiaru mapie. Ostatni intruzi nie wyszli stąd żywi – może Wam szczęście bardziej dopisze.

Micro: Co może być lepszego od grillowania w gorący, letni dzień? Zminiaturyzowana strefa wojny, rozgrywająca się na doskonale zaopatrzonym stole piknikowym, o to co. Pole walki w skali mini, mocne wrażenia w skali maxi!

Outlaw: Graczy czeka westernowy pojedynek w Outlaw, przerobionej w stylu dzikiego zachodu mapie Standoff z Call of Duty: Black Ops II. Ta bezlitosna, średniej wielkości mapa spodoba się wszystkim fanom klasycznych walk, oskrzydlających tras i zajmowania strategicznych pozycji w dłużej trwających potyczkach.

Rupture: Klasyczna mapa z Call of Duty: World at War – Outskirts została przeobrażona w zaawansowaną technologicznie placówkę, zaprojektowaną przez społeczeństwo przyszłości zdesperowane w swoich próbach naprawienia atmosfery Ziemi.

Pakiet Salvation jest dostępny na PlayStation 4 dla nabywców Call of Duty: Black Ops III DLC Season Pass, który zawiera także trzy już dotychczas wydane pakiety map, w zbiorczej cenie 209 złotych. Kupno pojedynczego DLC z pakietem map, w tym także Salvation, to wydatek w wysokości 61 złotych.

Pakiet Call of Duty: Black Ops III Salvation na PlayStation 4 zawiera także unikalny, dynamiczny motyw Revelations na konsolę Sony.

Źródło: materiał wydawcy, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie