Call of Duty: Black Ops III najlepiej sprzedającą się grą obecnej generacji

0 komentarzy

Activision chwali się sukcesem Black Ops III.

Call of Duty cały czas sprzedaje się doskonale na całym świecie i wygląda na to, że seria nigdy nie była w lepszej kondycji. Najnowszy raport finansowy Activision pokazuje, że według danych od GFK Chart-Track oraz NPD Group, Call of Duty: Black Ops III jest najlepiej sprzedającą się grą obecnej generacji.

To świetne osiągnięcie dla całej marki Call of Duty, ale nie jest też zaskakujące. Black Ops III zostało już wcześniej okrzyknięte najlepiej sprzedającą się grą 2015 roku, a zostało przecież wydane w listopadzie. To dawało sporą szansę na to, że będzie jednocześnie jedną z najchętniej kupowanych przez graczy części serii Call of Duty.

Ciekawe jak poradzi sobie Call of Duty: Infinite Warfare. Jak obstawiacie?

Call of Duty: Infinite Warfare – poznaliśmy bonus do zamówień przedpremierowych

Podczas panelu poświęconego Call of Duty: Infinite Warfare na San Diego Comic-Con, firma Activision i studio Infinity Ward zapowiedziały, że Terminal powraca! Ulubiona multiplayerowa mapa fanów Call of Duty: Modern Warfare 2 została przeniesiona do nowej lokacji w Call of Duty: Infinite Warfare. Ci, którzy zamówią w przedsprzedaży którąkolwiek z edycji specjalnych najnowszej części serii Call of Duty, otrzymają dodatkowo mapę Terminal. Akcja mapy przenosi się teraz do księżycowej bazy, dostosowując się jednak do nowych mechanizmów rozgrywki oraz poprawionej oprawy graficznej i zachowując przy tym wszystko to, za co pokochali ją fani. Załączona grafika koncepcyjna pozwala na wstępne zapoznanie się z odświeżoną mapą, lecz pamiętajcie, że nie prezentuje ona ostatecznego wyglądu odświeżanej miejscówki:

Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare wygląda coraz lepiej

Deweloperzy pokazali niedawno świeżutki fragment rozgrywki z Call of Duty: Infinite Warfare, który przedstawiał 12 minut z kampanii fabularnej tego tytułu. Wystarczyło kilkanaście godzin i już mamy porównanie od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1, który zestawił kilka scen z nowego gameplay’u z podobnymi, pochodzącymi z materiału zapowiadającego nadchodzącą odsłonę CoD.

Przyzwyczailiśmy się ostatnio do tego, że niektóre wielkie produkcje potrafią z kolejnymi trailerami wyglądać coraz gorzej lub przynajmniej tak samo. W przypadku Call of Duty: Infinite Warfare jest na szczęście inaczej i zamiast obniżenia jakości grafiki, przedstawiony świat prezentuje się o wiele ładniej. Poprawiono przede wszystkim efekty wizualne i zastosowano nieco inną kolorystykę. Dzięki temu poligon zdarzeń wygląda mniej sztucznie i na pewno jest mu bliżej do realnego świata. Na niektórych kadrach można dostrzec co prawda mniejszą szczegółowość tekstur, lecz ogólny obraz najnowszego gameplay’u jest zdecydowanie na plus.

Sami zerknijcie na porównanie przygotowane przez Cycu1 i dajcie znać, jak oceniacie postęp prac nad Call of Duty: Infinite Warfare:

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się