Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles – znamy szczegóły

Mocny atak zombie.

Jason Blundell z Treyarch potwierdził, że firma pracuje nad Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles i co więcej, produkcja już 16 maja zostanie wydana na PlayStation 4. Posiadacze PC oraz Xboksa One będą musieli poczekać nieco dłużej na swoją wersję (nie znamy jeszcze daty wydania na te sprzęty).

A czym dokładnie jest Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles? To tak naprawdę nowe DLC, zawierające trochę map i innych dodatków. W pakiecie będzie 8 aren z różnych części Call of Duty od Treyarch, kamuflaże i karty gracza. Jeśli chodzi o mapy będą to:

  • 3 mapy z Call of Duty: World at War (Nacht der Untoten, Verruckt i Shi No Numa)
  • 4 mapy z Call of Duty: Black Ops (Kino Der Toten, Ascension, Shangri-la i Moon)
  • 1 mapa z Call of Duty: Black Ops 2 (Origins)

Co sądzicie o takim dodatku?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się